KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15837309
nr 1583 7309
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad och daterad 61. Blandteknik, bildmått: 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 45x35 cm. Signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:15:55
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.700 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe